Gospoda Pod Niebem


       Serdecznie witamy w Gospodzie Pod Niebem. To jedyne w swoim rodzaju miejsce w Zakopanem. Jak sama nazwa wskazuje nasza gospoda znajduje się pod niebem Zakopanego na szczycie góry Gubałówki na wysokości 1123 m.n.p.m. Słońce, zawierucha czy śnieg – nieważne. W naszej gospodzie powitamy Państwa równie ciepło bez względu na pogodę i porę roku, ponieważ jest ona czynna przez cały rok. Zapraszamy serdecznie do naszej gospody na smaczną i pożywną kuchnię.


        Wszystkim gościom polecamy skosztować naszą specjalność: kwaśnicę. W menu znajdą Państwo także inne znane regionalne dania, takie jak: moskol, łoscypek, żeberka w niebiańskim sosie, pstrąg górski a także ciekawy wybór domowych posiłków.


        Sala restauracyjna została niedawno odnowiona i starannie urządzona. W chłodne dni można tu pobiesiadować popijając grzańca przy kominku. Nasza gospoda jest przyjazna dzieciom – maluchy mają dla siebie kącik zabaw z telewizorem. Na terenie restauracji jest dostęp do sieci bezprzewodowej.


       Jeżeli zdecydują się Państwo przyjść w grupie co najmniej 15 osób, otrzymają Państwo 10% zniżki na zamówienie. Ponadto organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: przyjęcia dla firm, komunie, przyjęcia weselne, urodziny, chrzciny oraz spotkania towarzyskie. Restauracja jest odpowiednia dla 65 osób. Podczas każdego przyjęcia możemy zapewnić wyżywienie a czas naszym gościom umili przygrywająca kapela góralska.